Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Wypadek pod Barczewem. Kierowca srebrnego samochodu sam zgłosił się do prokuratury

2016-06-18 08:00:00 (ost. akt: 2016-06-20 10:44:19)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Kierowca srebrnego samochodu, który mógł być świadkiem tragicznego wypadku pod Barczewem, gdzie zginęło 3-letnie dziecko, zgłosił się do prokuratury. W jego poszukiwania bardzo zaangażowali się internauci naszego portalu poruszeni tragedią.

W wypadku zginął trzyletni chłopiec, a jego ojciec do tej pory w ciężkim stanie leży w szpitalu. Krótko po tym, jak na portalu gazetaolsztynska.pl znalazła się informacja o poszukiwaniach świadka, do prokuratury zaczęli dzwonić ludzie, którzy chcieli pomóc. Niektóre tropy były bardzo konkretne. Nie trzeba było jednak wzywać kierowcy przed oblicze prokuratora.

— Zgłosił się sam i powiedział, co widział. To dla nas istotne informacje — mówi Daniel Brodowski, wiceszef Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ, która prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Wypadek wydarzył się w poniedziałek. Wtedy osobowy volkswagen zderzył się z ciężarówką. Ciągle nie wiadomo, dlaczego kierowca passata nagle zmienił pas i wjechał prosto pod ciężarówkę.

mk
Pisaliśmy o tej tragedii:

Trzyletni chłopiec był zapięty pasami w foteliku. Jechał ze swoim ojcem volkswagenem passatem. Nagle mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą tamtędy ciężarówką.

Dziecko zginęło na miejscu. Jego ojciec jest w ciężkim stanie.>>> Czołowe zderzenie pod Barczewem. Zginęło 3-letnie dziecko, ojciec ciężko ranny

>>> Prokuratura szuka kierowcy srebrnego auta

>>> Tragiczny wypadek pod Barczewem. Udało się odszukać świadka wypadkuPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages