środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Dziecko zginęło, ojciec w stanie krytycznym. Prokuratura szuka kierowcy srebrnego auta

2016-06-14 12:05:17 (ost. akt: 2016-06-20 10:44:38)

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Prokuratura szuka kierowcy, który mógł być świadkiem dramatu, jaki rozegrał się w poniedziałek w gminie Barczewo. W wypadku zginął wtedy trzyletni chłopiec, a jego ojciec w stanie krytycznym leży w szpitalu.

Prokuratura próbuje ustalić tożsamość kierowcy srebrnego samochodu, który przejeżdżał drogą 595 w okolicach Kronowa w czasie, kiedy doszło do wypadku.

Jak mówi Daniel Brodowski, wiceszef Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Północ w Olsztynie, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, trzeba ustalić, czy kierowca srebrnego auta widział coś, co może pomóc w ustaleniu przebiegu wypadku. — W niektórych miejscach na tej trasie jest monitoring. Sprawdzimy nagrania i być może na tej podstawie uda się nam ustalić kierowcę — dodaje prokurator.

We wtorek odbyła się sekcja zwłok dziecka. Według biegłego chłopiec zginął na skutek uderzenia przez element wyposażenia auta, który przemieścił się podczas wypadku.

mk

Przypomnijmy, trzyletni chłopiec był zapięty pasami w foteliku. Jechał ze swoim ojcem volkswagenem passatem. Nagle mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą tamtędy ciężarówką. Dziecko zginęło na miejscu. Jego ojciec walczy o życie w szpitalu w Olsztynie. Jego stan jest krytyczny.

>>> Czołowe zderzenie pod Barczewem. Zginęło 3-letnie dziecko, ojciec ciężko ranny
***


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages