Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

Barczewo zgarnęło granty!

2017-03-28 16:03:10 (ost. akt: 2017-03-28 16:33:46)

Autor zdjęcia: Jakub Rećko

Mieszkańcy gminy Barczewo są największym beneficjentem środków rozdysponowanych w pierwszym konkursie przez Lokalną Grupę Działania „Południowa Warmia”.

Spośród wszystkich wniosków złożonych przez gminy, stowarzyszenia, OSP i parafie z terenu 8 gmin zrzeszonych w LGD aż 3 z 7 wybranych do dofinansowania dotyczą zadań realizowanych w gminie Barczewo. Najwyżej został oceniony wniosek Stowarzyszenia Wędkarskiego Jeziora Linowskiego w Łęgajnach pt. „Mała infrastruktura jeziorowa” (kwota wsparcia 47 200,00 zł) – serdecznie gratulujemy! Wniosek będzie realizowany w partnerstwie z gminą Barczewo.

Z kolei oba wnioski przygotowane przez pracowników Urzędu Miejskiego w Barczewie zostały ocenione najwyżej spośród wszystkich złożonych przez jednostki sektora finansów publicznych. Z tej puli jedynie projekt pt. „Anielski plac zabaw w Kaplitynach” (kwota wsparcia 46 904,00 zł) otrzymał dofinansowanie. Projekt pt. „Rozbudowa placu sportowo-rekreacyjnego w Marunach z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych”, mimo, że był drugi na liście, ze względu na limit środków nie otrzymał wsparcia.

Wśród dofinansowanych znalazł się także wniosek złożony przez Lokalną Grupę Rybacką „Pojezierze Olsztyńskie”, przygotowywany przy wsparciu pracowników Urzędu Miejskiego w Barczewie, pt. „Modernizacja, przebudowa, aktualizacja i oznakowanie szlaków turystycznych w gminie Barczewo” (kwota wsparcia 47 499,15 zł).

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. red #2211482 | 185.138.*.* 28 mar 2017 23:00

    Już myślałem,że likwidują poprawczak i zrobią tam coś innego a ie siedzi tam pięciu na krzyż na takim budynku.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages